Logo
group of companies

NOVA-lux

household chemicals, cosmetics

hyhiene, foodstuffs

NOVA-lux

kosmoprostir polyana
optimal distribution

For all questions please call

+38 (067) 384-81-85

Your personal area

Sign up

Реєстрація

Я новий партнер

All fields are required

Авторизаційні дані:

Дані профілю:

"City, street, house / apartment"

Main » novosti » Тренінг торгової команди

«Підвищення професіоналізму працівників та покращення якості надання послуг дистрибуції -  це запорука успіху компанії!» Самі ці слова дали початок проведенню тренінгу на тему «Професійний Підхід до Продаж», проведений Полярушом Володимиром 11-12 липня 2015 року.

Тренінг було організовано дистрибуційною компанією «НОВА-люкс», в якості підтримання професійної підготовки торгових представників та покращення надання послуг доставки товарів на території Хмельницької та Вінницької обл.

Під час тренінгу, слухачі мали можливість прослухати інформацію про світовий досвід спілкування із клієнтом, виявлення його потреб та ефективне їх задоволення.

Особливої уваги було приділено питанню візуалізації товару, яка є важливим аспектом покращення сприйняття продукції кінцевим споживачем в світлі кращого позиціонування товару.

Значний досвід лектора співпраці із великими компаніями у сфері виробництва та дистрибуції товарів, дозволив надати слухачам цікаву зв’язану із сучасними реаліями функціонування бізнесу на території України та за її межами інформацію.

Але що таке теорія, без закріплення набутих знань на практиці? Саме тому, після отримання необхідної знань, торгові представники вирушили в «поля» (до клієнтів). Результати роботи яких були представлені та оцінені, а кращий результат був відмічений цінним подарунком – планшетом.

 

Група компаній «НОВА-люкс» знаходиться на ринку дистрибуційних послуг  Хмельницької та Вінницької областей уже протягом 15 років. Саме завдяки постійному розвитку та використанню нових технологій, НОВА-люкс забезпечує швидку доставку за 24 години та якісні логістичні послуги. 

Khmelnitsky, lane Kuprina 7/3

Vinnitsa, st. Chekhov, 35