Logo
group of companies

NOVA-lux

household chemicals, cosmetics

hyhiene, foodstuffs

NOVA-lux

kosmoprostir polyana
optimal distribution

For all questions please call

+38 (067) 384-81-85

Your personal area

Sign up

Реєстрація

Я новий партнер

All fields are required

Авторизаційні дані:

Дані профілю:

"City, street, house / apartment"

Main » novosti » «Коли допомагали нашим військовим, про грамоти і ордени не думали»

Українська православна Церква нагородила ореном «За жертовність та любов до України» комерційного диреткора компанії НОВА-люкс, які допомагають військовим.

 

В суботу, 18 липня, нагороду вручили колективам групи компаній «НОВА-люкс» в особі її генерального директора Олександра Поляруша. 

Орден «За жертовність та любов до України» заснований Патріархом і священним синодом Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) цього року. Нагороджують ним бійців АТО, волонтерів, які безпосередньо їздять «на передову» та тих, хто в тилу допомагає коштами, часом та своєю роботою. 
«До нас приходять волонтери, бійці, які повертаються з війни, розповідають хто їм допомагає і кому вони хотіли б подякувати, а ми від Церкви уже подаємо найбільш активних до нагородження», – каже настоятель храму Всіх святих Землі Української, протоієрей Володимир Марущак. 
«Коли допомагали нашим військовим, про грамоти і ордени не думали. Спочатку ми допомагали нашим спецпризначенцям, потім давали кошти на ремонт техніки, яку відновлювали на території приватної фірми «МазСервіс». Там було 15 одиниць техніки, чотири з них лише могли їхати своїм ходом, а решта 11 потрібно було ремонтувати. З того ми й почали. А вже з часом допомагали всім чим могли: продуктами, одягом, побутовими речами», – пояснює Олександр Григорович.
На Сході у нього служить брат, тому чоловік не зі слів знає, що треба і яка насправді ситуація у війську. Не допомагає, як сам зізнається, лише тоді, коли не розуміє куди йдуть кошти, що люди роблять, кому допомагають і для чого. 
«Я допомагаю в кількох напрямках: разом з колективом фірми, маємо окрему програму допомоги з сусідом, а ще збираємо допомогу спільно з рідним братом, який має бізнес на Вінниччині. У кожного з нас є життєва позиція і бажання змінити ситуацію на краще, тому ми допомагаємо», – пояснює підприємець.
За словами священника, таким орденом нагороджено приблизно дві тисячі українців. На Хмельниччині ж отримати нагороду від Патріарха, удостоїлися кілька десятків чоловік, в тому числі й перші особи області та міста. 

http://ye.ua/news/news_21132.html

 
 

Khmelnitsky, lane Kuprina 7/3

Vinnitsa, st. Chekhov, 35