Logo
group of companies

NOVA-lux

household chemicals, cosmetics

hyhiene, foodstuffs

NOVA-lux

kosmoprostir polyana
optimal distribution

For all questions please call

+38 (067) 384-81-85

Your personal area

Sign up

Реєстрація

Я новий партнер

All fields are required

Авторизаційні дані:

Дані профілю:

"City, street, house / apartment"

Main » novosti » Перший споживач

Сьогодні складно уявити собі сучасних батьків, які не використовують одноразові підгузки або трусики для догляду за дитиною. Середньостатистичній мамі чи татові доводиться поміняти близько п'яти тисяч підгузків і трусиків від народження малюка до моменту, коли дитина вже сама буде здатна самостійно сходити на горщик.

За цей час ми намагаємося спробувати різні марки підгузків, які широко представлені на прилавках магазинів: російські, фінські, турецькі, корейські, американські, японські. Шляхом проб і помилок намагаємося знайти ті, які влаштують нас і нашу дитину, так як від цієї важливої ​​деталі туалету часто залежить здоров'я, настрій і розвиток малюка. 

І якщо ми були задоволені однією маркою підгузків для свого первістка, не обов'язково продовжимо ними користуватися для догляду і за другим малюком. Змінюються діти, змінюються і підгузки. Майже щороку з'являються нові марки цих засобів гігієни, і вони стають ще тоншими ще краще "дихаючими" і ще більше вбираючими. 

Зараз на український ринок впевненим кроком виходять турецькі підгузки YESS BABY. А ось і перший споживач цих підгузків в Хмельницькій області.

Khmelnitsky, lane Kuprina 7/3

Vinnitsa, st. Chekhov, 35