Logo
group of companies

NOVA-lux

household chemicals, cosmetics

hyhiene, foodstuffs

NOVA-lux

kosmoprostir polyana
optimal distribution

For all questions please call

+38 (067) 384-81-85

Your personal area

Sign up

Реєстрація

Я новий партнер

All fields are required

Авторизаційні дані:

Дані профілю:

"City, street, house / apartment"

Main » Our history

  24 березня 1999 року в місті Хмельницькому засновано Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВА-люкс», з цієї дати почалася історія компанії, що динамічно розвивається. Основним видом діяльності компанії є дистрибуція та логістика побутової хімії, засобів гігієни і продуктів харчування. Спочатку фірма, очолювана директором Поляруш Надією Михайлівною, орендувала невелике приміщення для офісу. Але вже через деякий час було придбано власне офісне приміщення і два складських. Це був перший крок на шляху активного розвитку ТОВ «НОВА-люкс». На сьогоднішній день підприємство має 4800 м2 власних площ у м. Хмельницькому та дочірнє підприємство у місті Вінниця. За час становлення фірми її власний автопарк зріс до 20 автомобілів. Також значно зросла кількість працівників товариства. На сьогоднішній день, в «НОВА-люкс» працює більш, ніж 100 чоловік. Це – добре злагоджений колектив, який постійно оновлюється молодими спеціалістами.

 

Компанія постійно розвивається та успішно співпрацює з відомими брендами. Список постачальників постійно розширюється, завдяки умілому керівництву та сумлінній роботі всього колективу.

 

Компанія «НОВА-люкс» протягом всієї своєї діяльності зарекомендувала себе надійним партнером з багатогранною діяльністю і постійним розвитком, за що, як підприємство, так і особисто директор фірми, неодноразово відмічались численними нагородами.

 

За офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейський стандарт рейтингування) за підсумками 2010 року підприємство «НОВА-люкс» посіло 6 місце в рейтингу підприємств Хмельницької області (згідно з профілюючим КВЕД «51.90.0» - «Інші види оптової торгівлі»).

 

Основним принципом ведення бізнесу ТОВ «НОВА-люкс» є девіз:

 

«Кожна торгова точка на території дистрибуції, яка здатна продавати наш товар, повинна працювати з нами».

 

Керуючись цим девізом, ТОВ «НОВА-люкс» продовжує активно і динамічно розвиватися и запрошує до співпраці.

Khmelnitsky, lane Kuprina 7/3

Vinnitsa, st. Chekhov, 35