Logo
group of companies

NOVA-lux

household chemicals, cosmetics

hyhiene, foodstuffs

NOVA-lux

kosmoprostir polyana
optimal distribution

For all questions please call

+38 (067) 384-81-85

Your personal area

Sign up

Реєстрація

Я новий партнер

All fields are required

Авторизаційні дані:

Дані профілю:

"City, street, house / apartment"

Main » Reviews

Корпорація «Біосфера» - відомий виробник і дистриб'ютор товарів господарського і гігієнічного призначення. Компанія з багатомільйонним оборотом займає лідируюче положення в Україні. Веде свою діяльність з 1997 року.

Продукція корпорації «Біосфера» широко представлена у роздрібних мережах України і поставляється в країни СНД . Продукція щорічно отримує найвищі нагороди на міжнародних конкурсах, однак, найбільш значимою нагородою співробітники компанії вважають високу оцінку товарів, довіру і прихильність споживачів і партнерів.

Український центральний офіс корпорації «Біосфера» знаходиться в Дніпрі, філії в Києві, Харкові, Львові. Центральний офіс Російського Представництва розташований у Москві, Польського - в Любліні.

Корпорація «Біосфера» на сьогоднішній день має два власних виробничо-логістичних підприємства - «Біосфера Комплекс» в Дніпрі і виробничо-логістичний центр в Летичеві.

Корпорація «Біосфера» ексклюзивно представляє на території України 8 популярних європейських марок і створює свої успішні яскраві бренди (11 власних торгових марок)!

Сучасні якісні товари корпорації «Біосфера» щоденно дарують споживачам яскраві позитивні емоції та чудовий настрій. Сьогодні майже в кожному будинку є продукція корпорації «Біосфери»: серветки та рукавички для прибирання, пакети для сміття та губки для миття посуду, аксесуари для приготування їжі та одноразовий посуд, паперові рушники та хусточки, столові серветки і декоративні скатертини, вологі серветки і гігієнічні ватні засоби.

Корпорація "Біосфера" ось уже 18 років тісно співпрацює з ТОВ "НОВА-люкс" і вважає її надійним партнером.

Сайт: http://biosphere-corp.com/

 

Компанія ВІС починає свою історію з 1945 року, коли француз Марсель Бік (1914-1994) та його партнер Едуард Буффар (1908-1996) створили чорнильну авторучку та деталі  для механічного олівця у м. Кліші (Франція).

Надалі компанія розвивалась значними темпами, так у 1973 році починається виробництво запальничок BIC, а в 1975 році – бритв.

На сьогоднішній день продаж продукції компанії ВІС здійснюється у 160 країнах світу. на кожному континенті. Міжнародна присутність включає в себе 9700 робітників у всьому світі.

Надійні відносини між компаніями ВІС та «НОВА-люкс» зберігаються вже протягом 10 років.

Сайт: http://ua.bicworld.com/ua/

 

Компанія «Ніка Захід» була заснована в 2001 р. і в процесі диверсифікації своєї діяльності перетворилася на одного з лідерів ринку FMCG в Україні. Крім цього компанія займається імпортом-експортом якісної та популярної продукції іноземних виробників і надає послуги митного оформлення будь-яких товарів у режимі імпорт-експорт, а також має власне виробництво.

Компанія «Ніка Захід» багато років співпрацює з компанією «НОВА-люкс» і цінує партнерські відносини, що склалися.

Детальну інформацію про асортимент та продукції дивіться на сайті: http://nikazahid.com/

 

Компанія «Українські Промислові Ресурси» (УПР) заснована 30 листопада 1999 як українська компанія зі 100-відсотковим іноземним капіталом. Компанія успішно виробляє і продає на ринках України та країн СНД в широкому асортименті туалетне і господарське мило для масового споживача. Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії є контрактне виробництво.

Вся продукція компанії виробляється з натуральної сировини і відповідає міжнародним стандартам якості, відрізняється наявністю спеціальних компонентів, що пом'якшують і живлять шкіру. Унікальна рецептура продукції, розроблена українськими фахівцями, об'єднує багатовікові знання і новітні наукові досягнення, узгоджена в Міністерстві Охорони Здоров'я України.

Географія продажу продукції компанії «Українські Промислові Ресурси» охоплює всі регіони України через мережу дистриб'юторів, які доставляють товар в дрібнооптову та роздрібну мережу.

Дистриб’ютором на території Хмельницької області є компанія «НОВА-люкс».

Сайт: http://www.aura.donetsk.ua/

 

Компанія Кормотех – це якість та інновації, це європейське обладнання та міжнародні консультанти, це професійна команда, що вірить в успіх.

Компанія Кормотех – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні.

Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для котів та собак

Компанія «Кормотех» – перший український виробник сухих та вологих кормів для домашніх тварин. Корми для тварин виробництва компанії Кормотех є готовим, повністю збалансованим харчуванням, розробленим з урахуванням фізіологічних особливостей тварин. Продуктовий портфель компанії включає сухі та вологі корми для котів і собак у стандарт (“Гав”, “Мяу”), преміум (“Клуб 4 Лапи”) та суперпреміум сегментах (“Optimeal”). Технології виготовлення останніх належать швейцарській компанії “Swiss Pet Nutrition Group GmbH”, що спеціалізується на інноваційних рішеннях в харчуванні тварин.

Заводи компанії розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак.

З метою створення якісного продукту європейського рівня компанія постійно зміцнює партнерські стосунки з усіма операторами ринку, а також взаємодію усіх ланок всередині компанії.

Офіційним дистриб’ютором на території Хмельницької області є компанія «НОВА-люкс».

Для ознайомлення з компанією «Кормотех»: http://kormotech.com/

 

Компанія «Карпатські мінеральні води» є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більше ніж 15 років.

20 серпня 1996 року розпочав роботу цех по розливу напоїв, який в червні 2002 року було реорганізовано у завод по виробництву мінеральної води і безалкогольних напоїв «Карпатські мінеральні води».  

Завдяки сучасній та високотехнологічній стратегії ведення бізнесу компанія «Карпатські мінеральні води» зайняла і міцно утримує одну із провідних позицій на ринку мінеральних вод і безалкогольних газованих напоїв.

Підприємство «Карпатські мінеральні води» розташоване на великому Струтинському родовищі прісних підземних вод в екологічно чистому районі Західної України. Струтинське родовище належить до Волино-Подільського артезіанського басейну.

На підприємстві встановлені три лінії розливу - вся продукція виробляється на повністю автоматизованому європейському обладнанні: KHS AG (Німеччина), SIDEL (Франція), BC di Vittorio Macri (Італія).

Одним із основоположних принципів компанії «Карпатські мінеральні води» є всебічний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. Можливість створювати продукцію світового рівня підтверджує встановлена на підприємстві система управління якістю згідно з міжнародними стандартами (ISO 9001).

Між компаніями «Карпатські мінеральні води» та «НОВА-люкс» склалися надійні партнерські відносини.

Сайт: http://kmw.com.ua/

 

ТОВ "КФ "Ярич" – це поєднання сучасної технології, якісної продукції та роботи спеціалістів, які своєю працею роблять світ кондитерських виробів ще смачнішим та яскравішим.

Діяльність фабрики сконцентрована на виробництві затяжного печива та крекерів.

З метою гарантії безпеки та якості продукції на підприємстві впроваджено європейську систему якості, що базується на стандартах ІFS Food, які є одними із найсучасніших інструментів управління якістю.

Офіційним дистриб’ютором на території Хмельницької області є компанія «НОВА-люкс».

Сайт: http://www.yarych.com/

 

Компанія «Лантманнен Акса», яка входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen, виготовляє безпечні та високоякісні продукти харчування.

 Ці продукти мають величезний попит і продаються у 45 країнах, тобто у кожній четвертій країні світу. Річний оборот Lantmannen становить понад 3 мільярди доларів США. Над задоволенням потреб і запитів споживачів працюють близько 10 000 людей у 18 країнах світу, де відкрито представництва концерну.

Компанія «Лантманнен Акса» докладає максимум зусиль, щоб контролювати виробничий ланцюжок повністю, від землі до столу.

Компанія «Лантманнен Акса» ось уже 6 років тісно співпрацює з ТОВ "НОВА-люкс" і вважає її надійним партнером.

Для ознайомлення: http://start-ukraine.com/

 

Компанія "НОСОРОГ" розпочала свою роботу з 12 липня 2015 року, і відразу ж зуміла показати своїм клієнтам професіоналізм та комфортні умови співпраці. Nosorog.net.ua здійснює продаж якісних товарів для дітей, шкільного приладдя та канцелярії. Їх незмінний принцип - високоякісний товар та дбайливе відношення до клієнтів.

На поточний момент компанія гарантує доступні ціни, вигідні умови з транспортування товару в будь-який регіон України, а також можливість повернення товару протягом одного року. 

Khmelnitsky, lane Kuprina 7/3

Vinnitsa, st. Chekhov, 35